Мега гумор

Розповіді (Випадковий) - Про медицину

Один чоловік почув про винахід ізраїльського лікаря. Той винайшов ліки для схуднення. Приймаєш таблетку перед сном і вранці 5 кілограм як не бувало.
Він знайшов цього лікаря, купив цю таблетку і проковтнув її перед сном. І бачить сон: у ліжку поряд з ним молода, дуже гарна і приваблива особа. І він займався з нею коханням всю ніч, звідки тільки сили взялися. Вранці прокидається, бадьорий, задоволений, спітнілий. Після душу встає на ваги - 5-ти кг як не бувало. Дуже задоволений і щасливий відправляється на роботу.
Його товариш запитує: що це з тобою сталося? Той розповідає все в подробицях. Товариш каже: я теж так хочу. Бере адресу цього лікаря, по дорозі з роботи відвідує його, отримує таблетку, поспішає додому, вечеряє, ковтає пігулку і швиденько лягає спати. І бачить сон: до кімнати входить голий негр, зриває з нього ковдру, бере його за дупу і намагається стягнути труси. Чоловік виривається з рук негра, намагається вискочити з хати, але двері зачинені. Тоді він тікає від негра навколо столу, негр - за ним. І так вони бігали один за одним всю ніч.
Вранці він прокидається спітнілий, втомлений, розбитий. Після душу зважується
- 5 кілограм як не бувало.
По дорозі на роботу відвідує лікаря. Той його запитує: ну, як
результат? Він каже: "Так, я дійсно схуд на 5 кг, але чому така несправедливість? Що бачив уві сні мій товариш і що побачив я?"
Лікар відповідає: "Все по справедливості. Твій товариш звернувся до мене приватно, а ти - через лікарняну касу."
Рейтинг: 3.67 | Голосів: 33Посилання по темі:


 Copyright © 2004-2021 www.anekdotua.com